Akce, aktivity

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

23. 4. 2017: Kulturou proti antisemitismu

14. ročník pochodu dobré vůle a veřejného shromáždění proti antisemitismu a nesnášenlivosti

Kde: Praha

Pořádá: Pořádá ICEJ v ČR pod záštitou místopředsedy Senátu Jaroslava Kubery, ministra kultury Daniela Hermana a primátorky hl. m. Prahy Adriany Krnáčové

Stránky věnované akci: http://www.vsichnijsmelidi.cz

Pochod dobré vůle
(14:00, Staroměstské nám.)
Jestliže si také myslíte, že antisemitismus je nákaza, která znovu ohrožuje civilizaci, přijďte a připojte se tak k těm, jimž to není jedno.

Veřejné shromáždění
(15:00, Valdštejnská zahrada)
14. ročník veřejného shromáždění s kulturním programem za účasti pamětníků holocaustu připomene osud „děvčat z pokoje 28“ vězněných v Terezíně.
Hudební doprovod: jazzové trio Tinshom (IL) a kantor Michal Foršt

Vstup volný.
Bližší informace na uvedeném webu.