Akce, aktivity

Aktuality

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro duben) jsou zde.

[24. 3. 2017]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
POZOR, seminář Chop se pomazání! byl z organizačních důvodů ZRUŠEN!

[16. 3. 2017]

Konference „Vitaminová bomba“

Zveme vás do Kolína na konferenci o vedení chval a křesťanském umění Vitaminová bomba (29. 4. – 1. 5.)! Kompletní program a přihlášky najdete na webu http://vitamin.kmspraha.cz

[15. 3. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě jsme vydali CD ze semináře „Různé dary, jeden Duch“. Doporučujeme Vám také novou knihu od Lin Buttonové „Matka je důležitá“, která volně navazuje na knihu „Otec je důležitý“.
Dále připomínáme knížky „Lov, nebo zjevení?“ od manželů Ondráčkových nebo „Co to tu děláš, bratře zajíci?“ od Pavla Bosmana.

[17. 2. 2017]

Document Actions

Nové nadechnutí 2016

by tcv last modified 20. 05. 2016 18:59

Relaxační víkend pro ženy sloužící v církvi a pro manželky pastorů, kazatelů, starších a dalších církevních pracovníků

15.–17. 4., Svratka, okres Žďár n. S.Nové nadechnutí 2016

(hotel Svratka, Na Vyhlídce 41; začíná se páteční večeří a končí nedělním obědem)

Téma: Odpočinek ve vztazích

Co vás čeká: chvály, duchovní program (o vztahu k sobě, k druhým i k Bohu – abychom dokázaly ve složitých vztazích najít zdravá řešení a žít i milovat lépe), povídání ve skupinkách a samozřejmě volný čas (můžete si užít krásnou přírodu v okolí nebo nabízené wellness procedury)
Duchovní program povedou Dana Staňková (vyučující na ETS, pastorační poradkyně) a Linda Pellmannová (manželská a rodinná terapeutka z USA) a Petr Šimmer (kazatel CB a člen Užšího výboru KMS).

„Vztahy mohou dávat život, nebo mohou být vyčerpávající. Jak v životě plném úkolů a povinností nacházíte čas a energii k životodárným vztahům? Přijeďte na Nové nadechnutí nalézt odpočinek v autentickém vztahu k Bohu, k rodině, k přátelům i k sobě.“
Linda Pellmannová


Přihlášky on-line:

Hlásit se můžete do 31. 3. 2016.


 Případné dotazy pište na e-mail pospisilova@kmspraha.cz.Pokud chcete pořádání této akce podpořit finančním darem, přispějte prosím libovolnou částkou na náš účet 400 511 563 /0300, var. symbol 682 420. Děkujeme.

hotel Svratka