Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[22. 2. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro únor) jsou zde.

[26. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Jan Kalvín

Autor: Sam Wellman
Rok vydání: 2006
Vydavatel: Stefanos
ISBN: 80-903102-9-X
Počet stránek: 160
Kód: 7246
Běžná cena: 225.00 Kč
Vaše cena: 218.25 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ne

Biografie jednoho z otců reformace.

Dnešní historikové líčí Jana Kalvína, jednoho z otců reformace, převážně v pochmurných barvách. Hovoří o něm jako o studeném, necitelném a vypočítavém člověku, který přísně ovládal bezmocný a vyděšený lid, fundamentalistovi, jenž prosazoval strohé a neradostné náboženství strachu a nátlaku. Je ale takový obraz Jana Kalvína skutečně pravdivý a zohledňuje i poctivě dobu, ve které působil? Bylo by možná užitečné pohlédnout na tuto velkou postavu církevních dějin s novou otevřeností a bez předsudků. K tomu by mohl přispět i tento stručný životopis.
Počet kusů:

Další knihy od tohoto autora