Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihu Každý den s Bohem od Dana Drápala

[15. 10. 2018]

Přihlášky na akci KMS

Nezapomeňte se včas přihlásit na seminář o induktivním studiu Bible Biblí krok za krokem
(18.–19. 1., Praha).

[9. 10. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro říjen) jsou zde.

[30. 9. 2018]

Nahrávka z KK 2018

Nahrávku všech přednášek a seminářů z Křesťanské konference si můžete objednat zde.

[30. 7. 2018]

Document Actions

Informace o podmínkách nákupu

by kralik last modified 08. 08. 2017 10:11

E-tržby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Oproti našim běžným cenám automaticky při objednání v tomto internetovém obchodě získáte 3% slevu. Tato sleva je již v cenách v tomto obchodě zohledněna.

Při objednávce 10 ks jednoho titulu získáte na tyto tituly slevu 10 %. Tato sleva se zatím v obchodě nezobrazuje, při fakturaci však bude uplatněna.

CENY ZA POŠTOVNÉ A BALNÉ:

 

Listovní zásilky: 60 Kč (jedna kniha) / 70 Kč (více knih)

 

Balíky: pokud je zásilka odeslána jako cenný balík, účtujeme 90 Kč

 

Expresní dodání /EMS/ s dodáním do 2 dnů uveďte prosím v poznámce. Zde účtujeme k poštovnému navíc 30 Kč

 

U objednávek v celkové hodnotě nad 1000 Kč poštovné a balné neúčtujeme.

Zásilky posíláme Českou poštou. Dodací lhůta je přibližně 6 pracovních dní.

Osobní odběr: Možnost osobního odběru je v kanceláři KMS, Primátorská 41, Praha 8, v pracovní dny mezi 9:00-15:00, po osobní domluvě možno i dříve nebo později. Zájem o osobní odběr uveďte v poznámce objednávky. Jakmile budou knihy připraveny k vyzvednutí, budete informováni e-mailem. Při osobním odnosu i na prodejních akcích akceptujeme platbu platebními kartami VISA a Master Card.

Standardně zasíláme knihy prostřednictvím České pošty jako balíky s vloženou fakturou/složenkou. Máte-li zájem o jinou formu zaslání či platby, napište prosím svůj požadavek do poznámky u objednávky.

Vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám některých dodavatelů nemusí být Vaše objednávka vyřízena v plném rozsahu. Pokud chcete svou objednávku vyřídit pouze budou-li k dispozici všechny objednané tituly, uveďte tento požadavek do poznámky (k dispozici v košíku) u libovolného titulu. Pokud chcete tituly, které v momentě Vaší objednávky nejsou na skladě, doslat (za stejných podmínek jako v původní objednávce - tj. bez balného při objednávce nad 1000 Kč) jakmile je od vydavatelů obdržíme, uveďte to do poznámky v objednávce též.

Knihkupci: Po zaslání kopie živnostenského listu Vám nastavíme speciální slevu 25 %. Sleva se vztahuje pouze na tituly, u kterých je v přehledu vyznačeno - RABAT: ANO-NE. Při odběru nad 500 ks je poskytována další individuální sleva.

Reklamace: Pokud dojde k reklamaci nebo jinému sporu, který se nepodaří vyřešit mezi zákazníkem a Nakladatelstvím KMS,s.r.o., je možné využít mimosoudní cestu řešení sporu prostřednictvím České obchodní inspekce (ČOI)

Zásilky na Slovensko: Zásilky na Slovensko zasíláme prostřednictvím České pošty. Do zahraničí je účtováno vyšší poštovné. Kvůli bezpoplatkovému převodu měny doporučujeme využít účet ve Fio bance. Potřebné údaje budou uvedeny v zálohové faktuře, kterou obdržíte po zaslání objednávky. Je možné se přímo obrátit na Kníhkupectvo Jonatán, tel. +421-255 563 040, e-mail: jonatan@vbh.sk. Do Knihkupectví Jonatán pravidelně zasíláme zboží.