Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[22. 2. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro únor) jsou zde.

[26. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Připravte Pánu cestu

Autor: Benjamin a Ruben Berger
Rok vydání: 1996
Vydavatel: Sborový dopis
ISBN: Neuvedeno
Počet stránek: 52
Kód: 1113
Běžná cena: 35.00 Kč
Vaše cena: 33.95 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ano

Kdo trochu zná Bibli, ví, že probíhající návrat izraelského národa do země otců je jedním z nejpozoruhodnějších znamení času.

Kdo trochu zná Bibli, ví, že probíhající návrat izraelského národa do země otců je jedním z nejpozoruhodnějších znamení času a významným upozorněním na to, že máme chápat naši dobu jako ?dobu poslední?. Cílem knihy je povzbuzení, abychom se vydali na jedinou smysluplnou cestu jednoznačného následování Krista.
Počet kusů:

Další knihy od tohoto autora

  • Izrael a církev
    V nezbytném procesu obnovy vztahu mezi církví a Izraelem jsou přednášky Bergerových nesmírně vítanou pomocí