Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[22. 2. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro únor) jsou zde.

[26. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Co se v Bibli doopravdy píše o zemi Izrael?

Autor: Ašer Intrater
Rok vydání: 2012
Vydavatel: neuveden
ISBN: 978-83-60917-37-4
Počet stránek: 70
Kód: 7612
Běžná cena: 90.00 Kč
Vaše cena: 87.30 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ne

Biblická studie

Otázka, kdo je vlastníkem Svaté země, je v dnešním světě jedním z hlavních témat na diskusi, na druhou stranu je jak pro křesťanskou, tak pro světskou společnost tématem kontroverzním. Je málo těch, kteří mají na problematiku objektivní a ucelený biblický pohled. V této brožuře autor popisuje vývoj izraelského národa a roli Svaté země za poslední 400 let až do druhého příchodu Ježíše. Zkoumá, zda je otázka křesťanského sionismu biblická. Tato brožura řeší také složitou politickou situaci dnešní doby a dává doporučení, jak můžeme lidi a stát Izrael podpořit prakticky a v modlitbě.
Počet kusů:

Další knihy od tohoto autora