Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[24. 11. 2017]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro listopad) jsou zde.

[26. 10. 2017]

Vítězný život v Ježíši

Zveme vás na konferenci se slovenským kazatelem Alexandrem Barkócim Vítězný život v Ježíši (17.–18. 11. v Praze).
Bližší informace a přihlášky zde.

[20. 10. 2017]

Novinky z Nakladatelství KMS

Právě vyšlo nové CD rappera Enveje Nový svět. Prvních 50 ks i s autogramem!
Další novinkou je poslední kniha Alana Vincenta Království ve válce.
Taky připomínáme skvělou knížku „Bručko a motilonský zázrak“!

[4. 8. 2017]

Globální sexuální revoluce

Autor: Gabriele Kuby
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Kartuziánské nakladatelství
ISBN: 978-80-87864-13-5
Počet stránek: 413
Kód: 7730
Běžná cena: 347.00 Kč
Vaše cena: 336.59 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ano

Ztráta svobody ve jménu svobody

Publikace analyzuje současnou situaci a příčiny útoků na tradiční rodinu a celou společnost. Kniha s poditulem „Ztráta svobody ve jménu svobody“ představuje globální sexuální revoluci v souvislostech: Od myšlenkových průkopníků v době Francouzské revoluce přes obrat od feminismu k gender-ideologii po strategické prosazení gender-ideologie v prostředí OSN, EU a národních vlád. Politické znásilnění jazyka, epidemické rozšíření pornografie, sexualizace dětí, zrušení morálních norem. Kniha ukazuje slepou uličku, do které se naše společnost dostává, a hledá východisko z ní.

Z předmluvy Karla Skočovského:
Kniha Gabriele Kuby se čte jako napínavý detektivní román. Jen s tím rozdílem, že události v ní popisované nejsou fiktivní. A její pokračování si přečteme zítra v novinách.
To, co autorka s obdivuhodnou pronikavostí popisuje a analyzuje ve své knize, nás může zbavovat odvahy. Přesto na pozadí toho všeho, čeho jsme svědky, bychom neměli ztratit vnitřní pokoj opírající se o naději.
Gabriele Kuby píše: „Nevíme, v jaké fázi dějin se právě nacházíme, ale křesťané vědí, že dějiny skončí dobře.“ A o kus dál dodává: „Triumfy zla jsou jen předstupně konečného vítězství dobra.“ Propůjčme šíření této dobré zprávy svoje síly. Její zbraní není moc, manipulace či lstivost. Tato vize zvítězí díky své kráse.
Počet kusů: