Knihkupectví KMS

Vyhledávání

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[22. 2. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro únor) jsou zde.

[26. 1. 2018]

Přihlášky na konferenci Nežít v čekárně a seminář Klinika duše spuštěny

Již je možné se přihlašovat na konferenci pro svobodné Nežít v čekárně 2018 (bližší info zde) a na seminář o vnitřním uzdravení Klinika duše (bližší info zde).

[4. 1. 2018]

Novinky z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihy Duch svatý: Jsme hořlaví, nebo ohnivzdorní? od Reinharda Bonnkeho nebo Guru zemřel od Rabiho Maharaje.
Dalšími novinkami jsou CD s nahrávkymi z nedávných akcí – Vítězný život v Ježíši (A. Barkóci) a Vyzbrojení (P. Butt, P. Anderson).

[4. 12. 2017]

Nejdůležitější konkurenční výhoda

Autor: Patrick Lencioni
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Návrat domů
ISBN: 978-80-8156-035-4
Počet stránek: 204
Kód: 7794
Běžná cena: 360.00 Kč
Vaše cena: 349.20 Kč
Sleva: 3 %
Rabat: Ne

Jak vybudovat zdravou organizaci a všechno tím přetrumfnout

„Jediné největší výhody, které firma může dosáhnout, je zdraví organizace. A přece ho většina lídrů ignoruje, i když je to tak jednoduché, zadarmo a k dispozici každému, kdo ho chce,“ tvrdí v této knize Patrick Lencioni, autor mnoha bestsellerů z oblasti vedení týmové spolupráce a formování firemní kultury.
Existuje totiž konkurenční výhoda, která je důležitější než promyšlená strategie, rychlost inovací, technologická vyspělost i mladý dynamický kolektiv. Patrick tvrdí, že rozhodující rozdíl mezi vynikajícími a průměrnými firmami není v tom, jak ostré mají lokty, ale jak zdravá je jejich organizace.
V této knize autor spojil své bohaté zkušenosti z praxe s tématy, které naznačil už ve svých předchozích knihách, především v knize Pět příčin selhávání týmů. Jednoduše řečeno: organizace je zdravá, pokud je celistvá, konzistentní a pokud je v ní zabezpečený soulad mezi řízením, provozem a firemní kulturou. Zdravé organizace poráží své konkurenty, protože jsou osvobozené od kancelářského pletichářství, nejasností a fluktuace zaměstnanců – ze zdravé organizace totiž nejvýkonnější a nejtvořivější zaměstnanci neodchází.
Kniha „Nejdůležitější konkurenční výhoda“ nabízí jednoduchý model budování zdravé organizace sestavený ze čtyř kroků, které jsou předpokladem pro dlouhodobý úspěch.
Počet kusů: