Časopis Život víry

Aktuality

Náměty k modlitbám

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro měsíc květen) jsou zde.

[19. 4. 2016]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[15. 4. 2016]

Zveme vás na akce KMS

KMS zahajuje službu svobodným – první akcí bude Nežít v čekárně (13.–14. 5. v Praze). Bližší informace a přihlášky najdete na stránce akce.
Zveřejnili jsme kompletní program Křesťanské konference (4.–6. 7. v Praze). Spuštěny jsou také přihlášky, a to jak na KK, tak na Dětskou konferenci. Hlaste se co nejdříve, ušetříte!

[8. 4. 2016]

Novinka v knihkupectví KMS

Upozorňujeme na CD s nahrávkou promluv ze semináře s Jamesem Cecym „Zvítězit v boji o čistotu“.

[29. 3. 2016]

Document Actions

Časopis Život víry

by ao last modified 22. 04. 2016 17:54
  • 10obal07sm85.jpg10obal07sm85.jpgŽV 2016/5je jediný český mezidenominační křesťanský měsíčník. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny církví a společenství působících v celé České a Slovenské republice.
  • již od roku 1990, kdy začal vycházet, chce být pojítkem mezi znovuzrozenými křestany v našich zemích a přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.
  • přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony atd. Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných křesťanských akcích. (Internetovou podobu Kalendáře křesťanských akcí najdete i na našich webových stránkách.)  
  • usiluje o co nejvyšší kvalitu jak obsahovou, tak technickou. Záleží nám na dobré grafické úpravě, chceme stále doplňovat okruh přispěvatelů a sledovaných témat. 

Skutečný život. Opravdová víra. Reálný Bůh.

Jednotlivá čísla časopisu Život víry si nyní uživatelé tabletů a čteček mohou koupit za zvýhodněnou cenu v elektronické podobě (PDF) na www.palmknihy.cz


Přečtěte si, o čem jsme psali v posledních číslech, a prohlédněte si obálky časopisu.

Zde najdete informace, jak můžete Život víry předplatit.
Při předplácení prosím zvažte, zda nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme.

Život víry si můžete předplatit také v elektronické podobě (eŽV). Kompletní ukázkové číslo eŽV si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.


facebook.gifChcete vědět, o čem budeme psát, dostávat informace týkající se časopisu, zúčastnit se anket nebo reagovat na vydané články? 

Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKU!