Časopis Život víry

Aktuality

Mimořádná nabídka Nakladatelství KMS

Od 1. do 31. 9. 2015
* dostanete ke každé objednávce přes náš e-shop zdarma knihu úvah a fejetonů Tomáše Dittricha Svaté krávy.
* DVD Příprava na manželství si můžete koupit za poloviční cenu, tj. za 425 Kč místo obvyklých 850 Kč!
POZOR, POUZE V ZÁŘÍ!

[2. 9. 2015]

Kázání měsíce

Zářijové kázání měsíce je netradiční – jde o interview z Křesťanské konference 2015 s jejím hlavním řečníkem, Pákistáncem Asifem Mallem, obhájcem pronásledovaných menšin v muslimských zemích (zvláště křesťanů). Poslechněte si jeho příběh, zkušenosti a tipy k evangelizaci muslimů.
Odkaz na nahrávku najdete v pravém horním rohu obrazovky.

[2. 9. 2015]

Termíny podzimních akcí KMS

16.–17. 10. proběhne v Praze seminář o vnitřním uzdravení s P. Ramirezem „Bůh chce uzdravit tvou duši“. Bližší informace: http://ramirez.kmspraha.cz
Letošní modlitební konference Mokon pak proběhne 20.–21. 11. v Praze. O přihlášky si pište na e-mail mokon@kmspraha.cz. Pozor, tato akce je pouze pro předem přihlášené!

[21. 8. 2015]

Náměty k modlitbám

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství najdete zde.

[20. 8. 2015]

Document Actions

Časopis Život víry

by ao last modified 03. 09. 2015 13:02
  • 10obal07sm85.jpg10obal07sm85.jpgŽV 2015/9je jediný český mezidenominační křesťanský měsíčník. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny církví a společenství působících v celé České a Slovenské republice.
  • chce být pojítkem mezi znovuzrozenými křestany v našich zemích a přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.
  • přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony atd. Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných křesťanských akcích. (Internetovou podobu Kalendáře křesťanských akcí najdete i zde na stránkách KMS.)  
  • usiluje o co nejvyšší kvalitu jak obsahovou, tak technickou. Záleží nám na dobré grafické úpravě, chceme stále doplňovat okruh přispěvatelů a sledovaných témat. 

Skutečný život. Opravdová víra. Reálný Bůh.


Novinka!

Jednotlivá čísla časopisu Život víry si nyní uživatelé tabletů a čteček mohou koupit za zvýhodněnou cenu v elektronické podobě (PDF) na www,palmknihy.cz


Přečtěte si, o čem jsme psali v posledních číslech, a prohlédněte si obálky časopisu.

Zde najdete informace, jak můžete Život víry předplatit.
Při předplácení prosím zvažte, zda nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme.

Život víry si můžete předplatit také v elektronické podobě (eŽV). Kompletní ukázkové číslo eŽV si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.


facebook.gifChcete vědět, o čem budeme psát, dostávat informace týkající se časopisu, zúčastnit se anket nebo reagovat na vydané články? 

Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKU!Nebojíme se :-)