Časopis Život víry

Aktuality

Soutěž pro předplatitele Života víry!

Upozorňujeme všechny čtenáře Života víry na soutěž pro předplatitele: Chcete-li vyhrát hodnotné ceny, objednejte si časopis na rok 2016 co nejdříve! (Pozor, pro současné předplatitele se soutěž uzavírá už 30. 11.! Noví předplatitelé mají čas do konce roku.)

[17. 11. 2015]

Kázání měsíce

David Novák (CB), Martin Moldan (AC) a Michal Vaněk (SŽ) přinášejí střízlivý a zároveň prorocký pohled na českou církev. Jejich promluvu nazvanou „Vyšlapanou cestou, nebo přes příkopy?“ si můžete poslechnout či stáhnout na této stránce, v pravém horním rohu obrazovky.

[10. 11. 2015]

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[16. 10. 2015]

GIVT.cz – nová možnost podpory KMS

KMS nyní můžete podpořit i svým nákupem na internetu – a nebude vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nakoupíte ve svých oblíbených obchodech prostřednictvím projektu GIVT.cz.
Bližší informace najdete na této stránce dole.

[10. 9. 2015]

Document Actions

Časopis Život víry

by ao last modified 03. 11. 2015 11:28
  • 10obal07sm85.jpg10obal07sm85.jpgŽV 2015/11je jediný český mezidenominační křesťanský měsíčník. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny církví a společenství působících v celé České a Slovenské republice.
  • již od roku 1990, kdy začal vycházet, chce být pojítkem mezi znovuzrozenými křestany v našich zemích a přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.
  • přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony atd. Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných křesťanských akcích. (Internetovou podobu Kalendáře křesťanských akcí najdete i na našich webových stránkách.)  
  • usiluje o co nejvyšší kvalitu jak obsahovou, tak technickou. Záleží nám na dobré grafické úpravě, chceme stále doplňovat okruh přispěvatelů a sledovaných témat. 

Skutečný život. Opravdová víra. Reálný Bůh.

 

Časově omezená nabídka: Předplaťte si Život víry co nejdřív a soutěžte o hodnotné ceny!

Soutěže se mohou zúčastnit jak noví, tak současní předplatitelé.

Bližší informace najdete zde.


Novinka!

Jednotlivá čísla časopisu Život víry si nyní uživatelé tabletů a čteček mohou koupit za zvýhodněnou cenu v elektronické podobě (PDF) na www,palmknihy.cz


Přečtěte si, o čem jsme psali v posledních číslech, a prohlédněte si obálky časopisu.

Zde najdete informace, jak můžete Život víry předplatit.
Při předplácení prosím zvažte, zda nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme.

Život víry si můžete předplatit také v elektronické podobě (eŽV). Kompletní ukázkové číslo eŽV si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.


facebook.gifChcete vědět, o čem budeme psát, dostávat informace týkající se časopisu, zúčastnit se anket nebo reagovat na vydané články? 

Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKU!