Časopis Život víry

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.
Také jsme doplnili informace ke konferenci Cesta ke smíření Čechů a Rusů (8.–10. 5.), Světovému dni evangelizace (30. 5.) a Dni modliteb (6. 6.).
Zveme Vás k účasti!

[26. 3. 2015]

Křesťanská konference – místo, program, přihlášky

Na stránce Křesťanské konference již najdete kompletní program a místo konání akce (hotel Step), zprovozněny jsou již také přihlášky. Hlaste se co nejdříve – ušetříte!

[26. 3. 2015]

Kázání měsíce

Úvod březnového Kázání měsíce začíná hádankou: Na čem má být založena naše víra? Správnou odpověď prozradí Pavel Fialka z KS Klatovy v poselství nazvaném „Naplňujte se Duchem svatým“. Chcete-li znát odpověď, kliknout na odkaz v pravém horním rohu obrazovky pod nadpisem „Kázání měsíce“...

[12. 3. 2015]

Náměty k modlitbám

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství najdete zde.

[25. 2. 2015]

Document Actions

Časopis Život víry

by ao last modified 27. 03. 2015 18:39
  • 10obal07sm85.jpg10obal07sm85.jpgŽV 2015/4je jediný český mezidenominační křesťanský měsíčník. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny církví a společenství působících v celé České a Slovenské republice.
  • chce být pojítkem mezi znovuzrozenými křestany v našich zemích a přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.
  • přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony atd. Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných křesťanských akcích. (Internetovou podobu Kalendáře křesťanských akcí najdete i zde na stránkách KMS.)  
  • usiluje o co nejvyšší kvalitu jak obsahovou, tak technickou. Záleží nám na dobré grafické úpravě, chceme stále doplňovat okruh přispěvatelů a sledovaných témat. 

Skutečný život. Opravdová víra. Reálný Bůh.


Novinka!

Jednotlivá čísla časopisu Život víry si nyní uživatelé tabletů a čteček mohou koupit za zvýhodněnou cenu v elektronické podobě (PDF) na www.palmknihy.cz!

Veškerá dostupná vydání najdete zde.


Přečtěte si, o čem jsme psali v posledních číslech, a prohlédněte si obálky časopisu.

Zde najdete informace, jak můžete Život víry předplatit.
Při předplácení prosím zvažte, zda nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme.

Život víry si můžete předplatit také v elektronické podobě (eŽV). Kompletní ukázkové číslo eŽV si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.


facebook.gifChcete vědět, o čem budeme psát, dostávat informace týkající se časopisu, zúčastnit se anket nebo reagovat na vydané články? 

Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKU!Nebojíme se :-)