Časopis Život víry

Aktuality

Pozor! Soutěž pro nové (i pro současné) předplatitele Života víry!

Každý, kdo do 31. 12. objedná roční předplatné Života víry, bude zařazen do slosování o hodnotné ceny.

Platí pro nové i současné předplatitele, a samozřejmě i pro dárkové předplatné!

* Bližší informace zde.

[31. 10. 2014]

Konference o vnitřním uzdravení

Přihlášky na konferenci Začít znovu a jinak (15.–17. 11.), kde bude sloužit mj. Lin Buttonová (UK) se svými spolupracovníky, byly uzavřeny.
Bude možné přijít bez přihlášení a zaplatit poplatek na místě (pouze na celou konferenci, pouze do naplnění kapacity sálu).

[27. 10. 2014]

Novinky v knihkupectví

Upozorňujeme Vás na mimořádnou nabídku: Nově vydané DVD Výchova teenagerů, které můžete do konce listopadu koupit za pouhých 450 Kč (místo 900 Kč), tedy za poloviční cenu.
Další novinkou je kniha Otec je důležitý od Lin Buttonové.
Doporučujeme Vám také knihy Nebe, babky a draci od Zuzany Földesiové (krásný vánoční dárek!), Řešení konfliktů v církvi od Eddyho de Pendera nebo Pravda o sexu od Kay Arthurové.

[21. 10. 2014]

Vinesong bude opět v ČR!

Mezinárodní „misionářská“ vokální skupina Vinesong pod vedením Johna Watsona opět navštíví ČR. KMS pořádá jejich turné po českých a moravských městech.
Bližší informace najdete zde.

[20. 10. 2014]

Document Actions

Časopis Život víry

by ao last modified 31. 10. 2014 17:30
  • 10obal07sm85.jpg10obal07sm85.jpgŽV 2014/11je jediný český mezidenominační křesťanský měsíčník. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny církví a společenství působících v celé České a Slovenské republice.
  • chce být pojítkem mezi znovuzrozenými křestany v našich zemích a přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.
  • přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony atd. Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných křesťanských akcích. (Internetovou podobu Kalendáře křesťanských akcí najdete i zde na stránkách KMS.)  
  • usiluje o co nejvyšší kvalitu jak obsahovou, tak technickou. Záleží nám na dobré grafické úpravě, chceme stále doplňovat okruh přispěvatelů a sledovaných témat. 

Skutečný život. Opravdová víra. Reálný Bůh.


POZOR – soutěž pro nové (i současné) předplatitele!

Bližší informace najdete zde.


Novinka!

Jednotlivá čísla časopisu Život víry si nyní uživatelé tabletů a čteček mohou koupit za zvýhodněnou cenu v elektronické podobě (PDF) na www.palmknihy.cz!

Veškerá dostupná vydání najdete na www.zkrat.me/palmzv


Zakládáme Kruh přátel Života víry.

Připojte se!


Přečtěte si, o čem jsme psali v posledních číslech, a prohlédněte si obálky časopisu.

Zde najdete informace, jak můžete Život víry předplatit.
Při předplácení prosím zvažte, zda nechcete své předplatné spojit s další podporou časopisu. Děkujeme.

Život víry si můžete předplatit také v elektronické podobě (eŽV). Kompletní ukázkové číslo eŽV si můžete prohlédnout po kliknutí na tento odkaz.


facebook.gifChcete vědět, o čem budeme psát, dostávat informace týkající se časopisu, zúčastnit se anket nebo reagovat na vydané články? 

Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKU!Časopis, od kterého se neodtrhnete