Časopis Život víry

Aktuality

Kalendář akcí

Opět jsme aktualizovali Kalendář křesťanských akcí.

[19. 10. 2018]

Novinka z Nakladatelství KMS

Doporučujeme Vám knihu Každý den s Bohem od Dana Drápala

[15. 10. 2018]

Přihlášky na akci KMS

Nezapomeňte se včas přihlásit na seminář o induktivním studiu Bible Biblí krok za krokem
(18.–19. 1., Praha).

[9. 10. 2018]

Modlitební náměty

Inspiraci k přímluvným modlitbám za ČR, kterou otiskuje časopis Život víry, najdete také na našem webu. Body k modlitbám osobním i ve společenství (nyní už i pro říjen) jsou zde.

[30. 9. 2018]

Document Actions

Pomoc s propagací

by tcv last modified 07. 06. 2018 12:13

Pomůžete nám nalézt nové předplatitele?

Budoucnost časopisu Život víry, ovlivňuje nejen tým jeho tvůrců, ale můžete k ní výrazně přispět i vy.

Vzhledem k tomu, že Život víry je ze strany KMS již několik let poměrně výrazně dotovaný, je pro nás klíčové, aby počet předplatitelů a tím i náklad časopisu vzrostl, nejlépe o několik set kusů. Opačný vývoj by byl pro budoucnost Života víry velmi nesnadný.

Viz též stránku „Předplatné s podporou“, popř. „Kruh přátel Života víry“.


Jste-li ochotni nám s propagací Života víry pomoci, zde je několik praktických způsobů, jak to můžete udělat:

  • Doporučujte předplatné Života víry svým přátelům – osobně, e-mailem, přes facebook...
  • Pokud nám napíšete na e-mail propagace@zivotviry.cz, rádi Vám zašleme starší ukázková čísla (napište kolik, prosím), které byste mohli v takových chvílích rozdávat. Také můžeme ukázkový výtisk časopisu poslat přímo Vašim přátelům, pokud nám poskytnete jejich poštovní adresu (to ovšem dělejte raději s jejich svolením, prosím). 
  • Pomocí pro mnoho (potenciálních) předplatitelů je, pokud je v jejich společenství člověk, který by zorganizoval tzv. hromadné předplatné. Takový člověk obvykle od jednotlivých předplatitelů nejprve vybere peníze a zašle je na účet Života víry, a posléze mu chodí časopisy v jednom balíku, a on je pak všem předplácejícím každý měsíc rozdá. Výhodou tohoto modelu jsou nezanedbatelné množstevní slevy a nižší poštovné. Zvažte prosím, zda je ve Vašem společenství někdo, kdo by byl k podobné službě ochotný, popř. zda byste to nemohl(a) dělat právě Vy.

  • Zkuste se dohodnout s vedoucím Vašeho společenství a doporučte předplatné jeho členům. Použít k tomu můžete minutové propagační video (ke stažení zde), powerpointovou prezentaci, kterou si zde můžete stáhnout ve formátu PPTX či PPT, popř. PDF.

    V návaznosti na promítání prezentace prosím členům svého společenství nabídněte možnost se hned zapsat do vytištěné tabulky s objednávkou (mají-li oslovení možnost okamžitě reagovat, je to nejefektivnější způsob propagace). Zapsané objednávky nám pak předejte (např. e-mailem na adresu predplatne@zivotviry.cz) – buď jako objednávku společnou, nebo jako objednávky individuální (podle toho, jak se ve svém společenství dohodnete). Formulář/tabulku si můžete stáhnout ve formátu PDF, popř. DOCX. Děkujeme.

  • Veškeré informace o cenách a o tom, jak lze časopis předplatit, naleznete zde. Každý rok v listopadu či prosinci jsou také vloženy do Života víry na papíře, jehož součástí je i složenka. Také tento materiál můžete při propagaci použít, pokud ho již nepotřebujete pro sebe, popř. ho můžete oxeroxovat (okopírovanou složenku ovšem nelze použít pro platbu).
  • Vždy na konci roku (obvykle v listopadu) je do Života víry vložen barevný propagační letáček. Prosím, použijte ho k propagaci časopisu – např. tím, že ho vyvěsíte na sborové nástěnce (či jiném vhodném místě), máte-li tu možnost, popř. ho prosím předejte člověku, který má sdělování informací ve Vašem společenství na starosti (např. pastorovi, faráři...). Také tyto letáčky Vám v případě zájmu můžeme zaslat i poštou.
  • Pokud ve Vašem sboru funguje prodej knih a sborový prodejce má živnostenský list, doporučte mu prosím, aby nás kontaktoval. Můžeme mu nabídnout knihkupecký rabat.
  • A nakonec – předplatné můžete svým přátelům také darovat. Napište nám, na jakou adresu máme časopis posílat, a my vám sdělíme variabilní symbol, který použijete při platbě. Zároveň vám můžeme poslat také šéfredaktorem podepsaný dárkový certifikát, který můžete dát obdarovanému např. pod stromeček, nebo můžeme certifikát poslat přímo obdarovanému. Dárkové předplatné můžete objednávat na této stránce.
Mnohokrát Vám děkujeme, pokud jste se rozhodli, že nám s propagací pomůžete. I malá pomoc je pro nás cenná. Věříme, že může přispět k tomu, aby Život víry sloužil českým a slovenským křesťanům lépe a byl pro církev v našich zemích požehnáním v ještě větší míře než doposud.