Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Stánek uctívání – Praha v ohni

1. listopadu-3. listopadu, 13 - 16 hod.,
 
Kde: Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka), velký sál
Pořádá: KS Praha
Kontakt:

stanek.uctivani.praha@seznam.cz


Přidat do Google kalendáře
 

Víkend nepřetržitých chval, uctívání, prorockých slov

Národy chválí Pána v srdci Evropy - chvály povede devět týmů ze šesti okolních států a několik českých skupin

V neděli (10:00–12:00) proběhne setkání nazvané „Národy žehnají národům“. Zatímco v hlavním sále KS bude pokračovat non-stop uctívání, v jednom z menších sálů se sejdou příslušníci přítomných národů ke společným modlitbám a vzájemnému žehnání.

Vstup volný, každý je srdečně zván.

Zde obsazenost víkendu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eX-V5pUkrF_fOVlL2DcJualp-2Yrrgi5e7qHqmGRTrU/edit#gid=0 - zapisuje se v pořadí došlých e-mailů (viz kontakt). Pro sloužící týmy jsou k dispozici nápoje, drobné občerstvení. V sobotu je možnost objednat oběd a také přespání ve sborových prostorách na vlastní karimatce.

 




Pevná půda pod nohama – Na zdi a za zdí (divadelní představení)
14. listopadu, 19 hod.
Brno, modlitebna BJB, Smetanova 20

cyklus tematických setkání v Brně

 
Podzim v Izraeli
15. listopadu-25. listopadu
Izrael

desetidenní zájezd do Izraele

 
Global Leadership Summit HK 2
15. listopadu-16. listopadu, 15 hod.
Hradec Králové, Bio Central, ulice Karla IV. 774

konference o vůdcovství, inovaci a změně

 
KMS
konference
Mokon
16. listopadu, 10 - 18 hod.
Praha, místo bude sděleno přihlášeným

Modlitební konference

 
SK
Godzone Tour 2019
18. listopadu-22. listopadu

evanjelizačné turné

 
Pevná půda pod nohama – Pasti lidské psychiky (rozhovor)
19. listopadu, 19 hod.
Brno, Dvorní divadlo, Jánská 12

cyklus tematických setkání v Brně

 
konference
Podzimní konference AMM
21. listopadu-24. listopadu
Rybniště, penzion Relax, Rybniště 155

 
Kairos (Plzeň)
21. listopadu-23. listopadu, 16:30 hod.
Plzeň

kurz o světové misii

 
SK
konference
Global Leadership Summit (Bratislava)
22. listopadu-23. listopadu
Bratislava, Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20

videokonferencia o vodcovstve, inovácii a zmene

 
Neděle Celým srdcem
24. listopadu, 14 - 18 hod.
Praha 13, CB Třináctka, Křesťanské centrum Luka, Mukařovského 1986, u metra B „Luka“

ochutnávka Procesu Celým srdcem

 
koncert
Skillet v SR/ČR
25. listopadu-28. listopadu

koncert křesťanské rockové kapely

 
konference
List Židům
28. listopadu-1. prosince, 18 hod.
Praha 4, modlitebna ČCE, Žilinská 1835/4

konference

 
Základy vyučování
29. listopadu-30. listopadu
Kolín, VOŠMT, Kmochova 248

Víkendové vyučování na VOŠMT

 
Evropské setkání Taizé
28. prosince-1. ledna
Wrocław (PL)

 
Kairos (Olomouc)
17. ledna-19. ledna, 16:30 hod.
Olomouc

kurz o světové misii

 
Sympozium: Letniční hnutí a dar Ducha
30. ledna-31. ledna
Kolín, VOŠMT, Kmochova 248 a CEROP, Sokolská 1095

 
Učitelské poslání církve
31. ledna-1. února
Kolín, VOŠMT, Kmochova 248

Víkendové vyučování na VOŠMT

 
SK
Nová DNA
1. února-7. února
Ranč Kráľova Lehota

škola kresťanského poradenstva

 
Národní týden manželství
10. února-16. února

 
konference
Evangelikální fórum
11. února-13. února

setkání křesťanských pracovníků

 

Archiv akcí