Úvod KMS
>
Kalendář akcí
 

Kalendář akcí

 

Konvokace všech národů a Výprava strážců Izraele

23. září-13. října,
 
Kde: IL, Jeruzalém, konferenční centrum Ramat Rachel
Pořádá: Jerusalem House of Prayer for All Nations (www.jhopfan.org)
Přidat do Google kalendáře
 

Mezinárodní modlitební konference a modlitební zájezdy po Izraeli
Řečníci a vedoucí chval: Tom a Kate Hessovi, Heidi Bakerová, Cindy Jacobsová, Ben Fitzgerald, John Mulinde, Vlado Žák, Lance Wallnau, Robert Stearns, Steven Khoury, Chuck Pierce, Ruth Fazal a mnoho dalších
Na programu: šest dní modlitebních výprav po Jeruzalémě a Izraeli; bohoslužby; 24hodinová modlitební stráž; tematická setkání, semináře...

Informace a přihlášky (ČR a SR): marcelamacejova@gmail.com, tel. +421 908 143 265 (Marcela Macejová)




konference
Otcovo srdce ve Valašském Meziříčí
19. září-24. září
Valašské Meziříčí

konference

 
seminář
Otcovo srdce v Želivu (konec září)
19. září-24. září, 17 hod.
Želiv, Klášter premonstrátů Želiv 122

seminář o Boží lásce

 
Holy Spirit Night (Praha)
19. září, 19 hod.
Praha 7, hala Královka, Nad Královskou oborou 1080/51

večer chval a uctívání s Martinem Smithem

 
Setkání dorostu CB
20. září-22. září, 2 hod.
Chlístovice u Kutné Hory (hrad Sion)

u hradu Sion

 
Den tiskařů
21. září
Kralice nad Oslavou, Kralická tvrz a Památník Bible kralické

 
Konference křesťanských pěstounských rodin
21. září
Pardubice, CB Archa, Lonkova 512

 
Konvokace všech národů a Výprava strážců Izraele
23. září-13. října
IL, Jeruzalém, konferenční centrum Ramat Rachel

 
Když dítě dospívá (září)
24. září, 16:30 - 18 hod.
Brno, Cenap, Vodní 13

přednáška pro rodiče či prarodiče dospívajících

 
Svoboda v Kristu
24. září-26. listopadu, 18:30 - 20 hod.
Praha 8, sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23 (u metra B Palmovka), velký sál

kurz

 
Setkání mladých CČSH a jejich přátel
27. září-29. září
Praha 10-Vršovice, Husův sbor, Moskevská 34

11. ročník

 
konference
Studna uctívání V.
27. září-29. září, 18 hod.
Pardubice, Salesiánské středisko mládeže, sál Slova života, Zborovské nám. 2018

 
Kairos (Brno)
3. října-5. října, 16:30 hod.
Brno

kurz o světové misii

 
konference
Koktejl
4. října-6. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

konference pro ženy a dívky

 
Sjezd (nejen) evangelické mládeže
4. října-6. října, 19 hod.
Nové Město na Moravě, kulturní dům, Tyršova 1001

 
Memoriál Václava Morávka
5. října, 13 - 18 hod.
střelnice Jablonná-Placy (u Příbrami)

5. křesťanský sraz střelců i příznivců střelby a palných zbraní

 
Den modliteb za pokoj Jeruzaléma
6. října

celosvětová modlitební iniciativa

 
SK
konference
Konferencia kresťanských služobníkov
10. října-13. října
ranč Kráľova Lehota

Božie sviatky

 
konference
BootCamp 2019
11. října-13. října
Slavíkov-Dlouhý, Konferenční centrum Immanuel

pro zakladatele sborů

 
Havířov zpívá gospel
14. října-8. prosince
Havířov, Jaroslava Seiferta 1483/8

 
S Bibliou od Dan po Beršebu
15. října-24. října
Izrael

studijní a poznávací zájezd do Izraele

 

Archiv akcí